Předchozí měsícČerven 2024Následující měsíc
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Herna

Na MSS Tortuga, kde ve školním roce probíhá většina našich aktivit, si děti mohou pohrát ve dvou hernách.

Vybavení a zázemí

Malá herna je vybavena kuličkovým bazénem, u kterého nechybí skluzavka Smoby, aby se mezi to množství kuliček mohlo hezky sklouznout. Herna je obložená Ikea skříňkami, které ukrývají jak didaktické, tak zábavné hry a spousty hraček. Na novém  koberci najdete zaparkovaná odrážedla i speciální oblíbená autíčka. Je tu i dost hopsadel a houpadel pro všechny děti.

V klidové zóně jsou stolečky s připravenými omalovánkami a pastelkami pro samostatnou tvorbu dětí. V Ikea kuchyňce si děti mohou uvařit obídek. Maminky tu mají také svůj stůl a židle, aby si mohly popovídat o svých ratolestech a možná si i v klidu vypít dobré latté.

Velká herna je stabilně vybavena jen skládacími židlemi, neboť je to prostor i pro jiné kroužky. Ale když tu žádné neprobíhají, všechny hračky a hry, pakliže si je pak hezky uklidíte zpět, si sem můžete přenést. Když jsou děti unavené, můžete jim spustit houpačky v podobě dvou hamak pro oddych. Anebo pro pořádný adrenalin tu máme kruhovou houpačku.

Svačinky si děti dávají v jídelně, kde máme z dotace Města Nymburk zakoupené nízké stolky s adekvátními židličkami pro vaše dítka.

Přilehlé sociální zařízení sice není přímo určené pro ty nejmenší, ale přistavěné dětské schůdky a nástavce na toaletní mísu vám hygienu usnadní.  Máme tu místo pro přebalování vašich nejmenších a také odpadkový koš jen pro plínky.

Herna je otevřena v následujích časech:

PONDĚLÍ až PÁTEK : 9:00 hod. - 15:00 hod. (od 12 hod. samoobslužný provoz)

Pokud chcete "absolutní" klid a soukromí, ideálním časem pro váš pobyt s kamarádkou a vašimi ratolesti je úterý, středa a čtvrtek dopoledne (vyjma dopolední, kdy je tu objednaná MŠ), to tu zatím není žádný kroužek.

Ceny

Cena pobytného je 40 Kč pro členy a 50 Kč pro nečleny za dopoledne či odpoledne při využití obou heren. Cena pobytného při probíhajícím kroužku je snížená dle aktuálního ceníku. Například při pondělním probíhajícím Cvičeníčku bude cena nižší, protože velká herna je obsazená.

Pronájem pro dětské oslavy

Herny a přilehlé prostory si lze od Junáku pronajmout pro dětskou oslavu. Neváhejte tuto nabídku využít a zavčasu si prostory zarezervovat na e-mailové adrese tortuganymburk@gmail.com.

Fotky z herny