Již pátým rokem nás v průběhu měsíce listopad a prosinec podporoval celý kolektiv restaurace U GREGORŮ, protože zde opět probíhala prodejní výstava letos na téma ANDĚLSKÉ OBRÁZKY.
Za symbolickou cenu od 150,- Kč byly prodávány obrázky od malých a velkých centráků z integračních kroužků a chráněné dílny naší organizace, ale také obrázky od dětí ze 4.C ZŠ Komenského, třídy paní učitelky Masopustové, které se letos k výstavě připojily.
Výtěžek letošní, již páté, prodejní výstavy činí 11 000,- Kč. Výtěžek z prodeje 55 krásných obrázků bude využit na podporu činností dětí a mládeže s postižením.
Centrum pro všechny tímto velmi děkuje restauraci U Gregorů, milému a ochotnému vedení a personálu za uspořádání výstavy, žákům ze ZŠ, kteří chtěli svým kamarádům pomoci a přispěli svými obrázky a především všem laskavým návštěvníkům, kteří si obrázky zakoupili.
Děkujeme za vaši podporu a pomoc.
Zaměstnanci a děti CPV.



